Yelkenci Su Depoları

Su deposu ihtiyaçlarınızda Türkiye’nin lider markası Yelkenci Su Depoları üretimini, Ankara Dempa Sanayi Sitesindeki tesislerimizde gerçekleştirmektedir. Geçmişten bugüne dek 'Su Hayattır Hayatı Depoluyoruz' felsefesiyle yolan çıkan firmamızın Türkiye genelinde birçok bayisi bulunmaktadır.


Ürünlerimiz polietilen hammadde işlevinde YATAY SU DEPOLARI, DİKEY SU DEPOLARI, PRİZMATİK SU DEPOLARI, POLİETİLEN SALAMURA ZEYTİN VE TURŞU TANKLARI, ÇİFT KATMANLI SU DEPOLARI olmak üzere farklı boyutlarda TSE standartlarına ve GIDA sağlığına uygun olarak üretilmektedir. 


Polietilen depolarımız içme suyu özelliğini kaybetmeden gıda sağlığına uygun şekillerde, insan sağlığına zararlı hiç bir birikim ve reaksiyona yol açmadan depolama işlevini görür.


Bugüne kadar sizlerle kaliteli ve çevre dostu ürünlerimizi uzman teknik personeli ve profesyonel satış pazarlama departmanımızla ile birlikte buluşturabilmek için çok çalıştık.  


Siz değerli müşterilerimizin talepleri ve memnuyetini en üst seviyede tutma gayreti içinde olup; gelecekte de sizlere daha kaliteli ve çevre dostu ürünleri buluşturabilmek için daha çok çalışacağız…

Saygılarımızla,
YELKENCİ SU DEPOLARI.

 

Hakkımızda